Polanyalılar garip insanlar. Bütün dünyada torrent http paylaşımları gelişirken bu vatandaşlar p2m sistemini geliştirmeye uğraşıyorlardı. Şimdi de paylaşıma yeni bir boyut katmışlar. Programın çalışma mantığı diğer P2M programları olan MoorHunt, Ygoow,mailshare gibi. Program aracılığı ile mail altyapısını kullanıyorlar mı acaba diye aklıma gelmiyor değil. P2m sitelerininde de p2m yerini daha fazla letty aldı.

Sistem eğer kullandıysanız yeni nesil p2m programına benziyor ama işleyişi http ile aynı farkı ise 50 gb tek dosya yüklenmesi ve yükleme ve indirmek için sitenin kendi programını kullanmak zorunda olmanız. Yükleme yapıldığında verilen hash kodunu aynı link gibi kullanıp programa giriyorsunuz.


Ücretsiz olarak indirmede

  • Hız Sınırı 100-150kb/s
  • Paralel indirme yapmıyor

Buna rağmen ücretsiz indirmede dosya kaldığı yerden devam edebiliyor. Sitesinden premium hesap alarak hızlı indirme yapabiliyorsunuz.
Premium indirmek için iki seçenek var Birincisi Paketler. 5 ila 150 gb arasında seçilecek paketler var. Bu limitleri  kullanmak için belirli bir zaman dilimi yok. İstediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz. İkinci seçenek 10 yada 30 günlük sınırsız indirme seçeneği. Bu adresden ücret tablosuna ulaşabilirsiniz.

Öncelikle sitesinden kendi programını pcmize indiriyoruz. İndirme ve yükleme için üye olmanıza gerek yok ancak üye olursanız 100 kb indirme sınırı 150 kb ye çıkıyor. Ayrıca üye olmadan yükleyeceğiniz dosyalarınız belirli bir saklama zamanı var. Üyelikle yapacağınız yüklemelerde dosyaların barındırılması için her  hangi bir zaman limiti yok. Burada ki linkten üye olabilirsiniz.


Programı açtığımızda indirem yapabilmek için aşağıda ki resimdeki gibi farenin sağ tuşuna basıp download file i seçiyoruz.


Aşağıdaki resimdeki gibi bir kutucuk açılacak buraya letty için oluşturulmuş özel hash code yi giriyoruz ve indiremyi başlatmak için limited downloada tıklıyoruz.