Arkadaşlar, ileriye dönük olarak hazırlamayı düşündüğüm bazı projelerden bahsetmek isterim. Bunun sebebi malumunuz ben rip paylaşmıyorum, sadece Türkçe ses dosyası  paylaşıyorum, daha doğrusu emek verdiğim senkronunu yaptığım sesleri sizlerle paylaşıyorum. Dolayısı ile henüz hazırlamadan bunlardan bahsedersem uyumlu sunumlarını torrentten, emuleden, httpden çekmek isteyen varsa önceden çekebilir, sesler hazır olduğunda ise beklemeden dual yaparak arşivine alabilir düşüncesindeyim.

Not : Hiç kimseye sormadan bazı projelerden vazgeçebilirim, veya çok çok geciktirebilirim. "Ripini indirttirdin sesini vermiyorsun" gibi diyaloglarla karşılaşmak istemiyorum, hiç kimseye bir garanti vermedim ve vermiyorum. Tereddüt yaşayan arkadaşlar bu mesajı hiç görmemiş gibi yapsınlar. :)

Avatar The Last Airbender (Avatar Son Hava Bükücü) - 2. ve 3. Sezon.
The Tick (Kene ) - Bir çok bölümü.
Legion of Super Heroes - 2. Sezon (DVDRip bekliyorum fakat SATRip olarak bir rus sitesinden indirdim, görüntü fena değil, buna senkronlayabilirim.)
ATOM Alpha Teens on Machines - Komple 2 sezon Türkçe
Star Wars The Clone Wars - Tüm sezonlar.
The Avengers Earths Mightiest Heroes - 1. Sezon
Young Justice - 1. Sezon
Transformers Prime 1. ve 2.sezon

74 Yorumlar.

 1. M. Yavuz diyor ki:

  Fantastik Dörtlü 1994 serisini yayınlamayı düşünüyor musunuz?

 2. Husnu DWA diyor ki:

  Fantastik Dörtlünün 1994 serisinin tüm bölümleri mevcuttu bir kaç yıl önce, kendi kayıtlarımdan oluşan arşivimdeydi. HDD sorunu yüzünden kaybettiğim bir seri, maalesef yayınlamam mümkün değil. Fakat "Fantastic Four; Worlds Greatest Heroes 2006" Serisi kendi hazırladığım DVDRip senkronlu bir şekilde elimde mevcut, istenirse Türkçe ses dosyalarını paylaşıma açarım.

 3. M. Yavuz diyor ki:

  Teşekkür ederim ama hedeflediğiniz serilere öncelik vermenizi isterim. Daha önce yayınladığınız Spider-man sunumunu arşivliyorum şu an. Gerçektende çok iyi bir sunum olmuş.
  Elinizdeki diğer ses dosyalarını öğrenebileceğimiz bir liste var mı? Ya da sizinle iletişime geçebileceğimiz bir mail adresi?

 4. Husnu DWA diyor ki:

  Sağ tarafta gördüğünüz "İLETIŞIM FORMU" benim email hesabıma bağlıdır, buradan ulaşabilirsiniz. Bunun dışında elimdeki seriler adına şunu söyleyebilirim, kaybettiğim bazı seriler oldu fakat çoğuna bir şekilde tekrar ulaşabildim. Bunu da daha önce çok dağıtmama borçluyum, büyük çoğunluğunu dağıttığım arkadaşlardan geriye topladım. Bu blogta paylaştığım ve paylaşacağım seslerin dışında pek bir ses yok bende de, yazmadıklarımı da yazayım tamamlanmış olsun.

  Spiderman Unlimited - 5 bölümü benim kayıtlarım kaliteli, diğer bölümler netten indirdim fakat kalitesi tam bir facia.

  The Spectacular Spiderman - komple 2 sezon, kendi kayıtlarım değil fakat tümünü ben düzenleyip senkronladım.

  Iron Man - Armored Adventures - Kendi kayıtlarım değil fakat tümünü ben düzenleyip senkronladım.

  Bunların dışında ve blogta belirttiklerim dışında bir seri yok, hali hazırda kayıt ettiklerim var, fakat onlar henüz yeni ve devam eden seriler. Zamanı geldikçe paylaşılmayan hiç ses kalmayacak, hepsini buradan temin edebilirsiniz.

 5. Husnu DWA diyor ki:

  Fantastik Dörtlü 1994 serisine ait 8 adet bölüme, yani kendi eski kayıtlarıma ulaşabildim, bir ara düzenleyip sunarım.

 6. Adsız diyor ki:

  The Mask (1995-1997) ve Batman (1992–1995) serilerini de düşünürmüsünüz?

 7. Husnu DWA diyor ki:

  Batman (1992–1995) serisine ait Türkçe ses dosyaları elimde mevcut değil, olsaydı kesinlikle şuanda kadar yayınlamış olurdum.

  (Bu seriye ait elinde Türkçe ses olan varsa DVDRiplere senkron yapabilirim, seslerin bana ulaştırılması yeterli olacaktır.)

  Aynı şekilde Maske de bende bulunan bir seri değil, dolayısı ile bu konuda da yardımcı olamam maalesef.

  Bu arada eskiden Jetix'te oynayan "Shaman King" ve "Galactik Football" adlı serilere ait bir çok sese ulaşabildim tekrar, uygun rip ve zaman bulabildiğimde hazırlamayı düşünüyorum.

 8. Adsız diyor ki:

  hedeflediğiniz projeleri ne zaman yayınlıcaksınız acaba

 9. Husnu DWA diyor ki:

  Bir kaç sinema filmi hazırladıktan sonra yarım kalan projelere devam edeceğim...

 10. Aygün Ayx diyor ki:

  Iron Man Armored Adventures 2.sezonu bulabilirsen çok sevinirim XD kanalında veriliyordu sanırım.

 11. Aygün Ayx diyor ki:

  Onun dışında projelerini çok beğendim sabırsızlıkla bekliyorum :)

 12. M. Yavuz diyor ki:
  Bu yorum yazar tarafından silindi.
 13. Husnu DWA diyor ki:

  Merhaba, Ses dosyalarını bir liste şeklinde verebilirseniz belki bende olmayan sesler olabilir. Gerçi muhtemelen ya bende de mevcuttur, yada ilgi duymadığım bir animasyondur, neticede bazı filmleri izlemeye dahi değer görmediğim gibi, bazı animasyonlara da vakit ayırmaya değer görmüyorum. Yani bir şeyi izlemek için animasyon veya film olması yeterli olmuyor çoğu zaman, vakit ayırmaya değecek bir şey olmalı. İlginiz için teşekkürler...

 14. Serkan Özbey diyor ki:

  Watchmen ultimate cut sürümüne ait bir çalışma yapabilirmisiniz acaba...normal sürümden 1 saat fazla türkçe ses yok malesef :)

 15. Husnu DWA diyor ki:

  Watchmen ile ilgili ilk çıktığı günlerde bir çalışma yapmıştım, normal versiyondan daha uzun bir sürümü için ses hazırlamıştık. Daha sonra çıkan bahsettiğiniz daha da uzun versiyonlar ile ilgili şimdilik bir projemiz yok. Ancak iyi bir film olduğu da bir gerçek, dolayısı ile ileride bir çalışma yapılabilir diyelim. - Selamlar.

 16. Serkan Özbey diyor ki:

  Teşekkürler :) ben ilk çıktığında dvd'den normal sürümü izlemiştim..bugün birden aklıma gelince tekrar indirip izlemek istedim.Benim izlediğim 162 dk olandı nette gezince 215dk(ultimate cut) olanı görünce şaşırdım.Meğerse extended olanı çıkmış haberim yok :) 162dk olan normal blurayler için türkçe ses bulunuyor diğerinide ilerde inş çıkarırsınız..Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

 17. fadiga diyor ki:

  merhabalar. The Chronicles of Riddick director cut sürümüne ait bir çalışmanız olacak mı? olursa minnettar kalırım :)

 18. Husnu DWA diyor ki:

  Projelere yetişemiyorum arkadaşlar, olsa dahi zaman alacak, kısmet diyelim...

 19. Adsız diyor ki:
  Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
 20. Adsız diyor ki:

  avengers ,star wars ve avatarın sezonlarını ne zaman yayımlıcaksınız acaba uzun zamandır bekliyorum

 21. Husnu DWA diyor ki:

  Avatar ve Star Wars TV kayıtları devam ediyor, hala yayında olan seriler. Avengers 1. Sezon DVD sesleri zaten elimizde mevcut, sadece bu sesleri Bluray e göre senkronlamak istiyorum, buda ha deyince olmuyor. 24 saat ses hazırlayamıyoruz, bakınız araya 10 gün bayram girdi mesela ve şu sıra tatilimdeyim. Hiç bir sese hiç bir tarih veremem, sırası gelince hazırlayacağım.

 22. mehmet diyor ki:

  istersen yardım edeyim

 23. Serkan Özbey diyor ki:

  The.Hobbit.An.Unexpected.Journey EXTENDED sürümü için bir çalışma düşünürmüsünüz acaba :) 12dk fazla normal sürümden

 24. Husnu DWA diyor ki:

  Düşünmenin ötesinde, karar verdim hazırlayacağım. :)

 25. Serkan Özbey diyor ki:
  Bu yorum yazar tarafından silindi.
 26. Serkan Özbey diyor ki:
  Bu yorum yazar tarafından silindi.
 27. Aygün Yerdeniz diyor ki:

  Transformers Prime 1. ve 2.sezon için elinde ses dosyaları mevcutmu?
  Eğer yoksa mp3 olarak gönderebilirim.

  @kdelik@n

 28. Husnu DWA diyor ki:

  2. Sezonun tamamı kaliteli ses olarak mevcut, bluray ripe senkron yapılacak. 1.Sezon ise netten çektiğim sesler ancak kaliteleri hiç hoş değil, hali hazırda tivibuda mevcut, kayıt yapıp seslerini almak diğer sitelere göre tivibuda zor. Silverlight teknolojisini kullandığından kaynak videoyu direkt olarak çekemiyoruz sadede Capture yöntemi ile ses ve video kaydı yapılabiliyor. Bu da çok zaman alan bir işlem, tek tek hepsini izleyerek kayıt yapmak gerek, ayrıca bunu yaparken başka bir işlem yapmamak gerekiyor ki sistem sesleride dizinin sesi üzerine biner yoksa. Ses hazırladığım için kayıt işlemine vakit ayıramıyorum. Bunun dışında digital uydudan da aslında kayıt yapılabilir, ancak ne hikmetse her kanalı kayıt yapabilmeme rağmen minikaGO yu benim uydu kayıt yapamıyor. O yüzden uyduda benim için bir alternatif olmaktan çıkıyor. Sonuç olarak şuanda 1. sezon elimde yok gözüyle bakıyorum, vakit bulursam tivibudan kayıt yapacağım. Siz elinizdeki seslerden bahsedebilirmisiniz, örneğin kaynak nedir, kimin kayıtları ve hangi işlemden geçmiş bilgi gerekiyor açıkçası, ondan sonra isteme kısmına geçebiliriz. :) - Selamlar..

 29. Aygün Yerdeniz diyor ki:

  1 Sezon netten ama birisi webrip'ten 624x352 VDM ile avi formatında kayıt yapmış, (online video sitelerinden-DEĞİL) sesler tam uyumlu, o şekilde sesi VDM ile çekeceğim, isterseniz gönderebilirim ama sizde netten bulmuş olabilirsiniz.
  2 Sezon ise TVRip minikaGO kayıt. Benim minikaGO'dan çekmeye imkanım var ama şuanda elimde harddisk olmadığı için kayıt yapamıyorum :(

 30. Husnu DWA diyor ki:

  1. Sezondan bir kaç bölüm upload edebilirseniz incelerim, kaliteliyse bende kayıt işinden yırtarım :)

 31. Aygün Yerdeniz diyor ki:

  Buyrun 3 tane karışık menü :)

  Transformers Prime 1.sezon

  07 - Scrapheap.avi (174.0 MB)
  https://mega.co.nz/#!Ql5XwAqD!UbqZJAuLNpEnoYOHPpN-sEYNsQtR58VKHns_7iG06xc

  23 - One Shall Fall.avi (174.8 MB)
  https://mega.co.nz/#!14piUDRI!Asjivh_bloALelE--Ec8m2vnbvBAP9_bSjspJJSNf9g

  03 - Darkness Rising Part 3.avi (174.9 MB)
  https://mega.co.nz/#!54ZAQbLI!fc9RQDZPWPR7NNoslvlqokOYMPJW_8eNPvM6--zVwBg 32. Husnu DWA diyor ki:

  Teşekkür ederim kardeşim, fakat düşündüğüm gibi seslerin kalitesi çok iyi değil. Alternatifi olmasa bir mecburiyet söz konusu olursa bu seslerle uğraşılır ve temizlenir o ayrı bir konu fakat, şu anda kayıt edilebilme imkanı olan bir seri olduğundan mümkün olan en iyi sesi tercih etmek daha doğru olacaktır.

  Bir örnek vermek gerekirse, mesela Star Wars serisinin hemen hemen tüm bölümlerine Türkçe olarak nette ulaşmak mümkün. Fakat şu anda her akşam oynayan bir seri ve hafta sonları ayrıca CNBC-E de oynuyor. Ben aradaki bir kaç bölüm hariç çoğunu kayıt ettim hala daha ediyorum, sadece star wars TV kayıtlarım 100 GB a yaklaştı, hepsi tamamlanınca işlemeye başlayacağım. Peki bunca uğraş neden peki; En kaliteli sese ulaşarak, en iyisini verebilmek tüm mesele bu. - Selamlar.

 33. Aygün Yerdeniz diyor ki:

  Cevabınız için teşekkür ederim.

  Tabiki sevdiğimiz/beğendiğimiz bir dizinin en iyi kalitede sese sahip olması en çok istediğim/istediğimiz birşeydir, ama nette bile olmasada veya hiç olmasa da elimizin altında kalitesi iyi olmayan bir sunuma bile razı olmaktayız biz filim/dizi severler için.
  Bir örnek vermek gerekirse; DWS'nin sunumlarına TR ses ile kaliteli bir JLA-Unlimided serisinde, sayenizde sahip olduk.Sonson 3/4 bölümü yayınlanmamış olsa bile (buda: TV'de yayınlanmadığından) eksikte olsa bu sunumu olan bölümlerine razı olduk, pek tabiki seve/seve :)
  (bir umut-tekrar TV yayınlanır diye ingilizce webrip olarak indirmiştim) ve Divxplanet'ten TR çevirisini yapan arkadaştan (thecrow) özelindenPM rica ettim ve yarım kalan TR altyazısını, (ricamı kırmadı-sağolsun) bölümleri de altyazılı şeklinde tamamladık.
  Sözün kısası; Yapmış olduğunuz sunumlarda emeğinizin hakkı ödenmez,.
  Ve imkanım olduğu müddetçe size (daha önce DWA'da) herzaman için yardıma hazırız..

 34. İbra diyor ki:

  Hocam Avatar The Last Airbender (Avatar Son Hava Bükücü) - 2. ve 3. Sezon un tr ses dosyalarını sabırsızlıkla bkeliyorum bayağıdır arıyordum kaliteli ses dosyalarını ilk sezonu indirdim ve gömdüp olağan üstüydü aynı kaliteli bekliyoruz teşekkürler şimddien

 35. Husnu DWA diyor ki:

  Hazırlayıp sunduğumuzda haberiniz olacaktır dostum. Blog tan takip edebilirsiniz.

 36. Sina yayın diyor ki:

  shaman kingin ne kadar sesine ulaştın

 37. Samet Berk diyor ki:

  ultimate spiderman sezon 2 disney channel da başladı bu sitede 2.sezonun 27 28 29. bölümü var yani 2x01 2x02 2x03 , çok kaliteli ses var ayarlayınca full hd görüntü bile var disney xd den kayıtlı sorun var indirilemiyor internette nasıl indirileceğini gördüm ama beceremedim sizin gibi profesyonal biri halleder belki bu sesleri http://www.netd.com/cocuk/disney-channel/muhtesem-orumcek-adam

 38. Husnu DWA diyor ki:

  Samet Berk@ Kendim Tv'den kayıt yapıyorum, en kaliteli ses bu şekilde elde edilir. (Tv serileri için)

 39. Adsız diyor ki:

  teenage mutant ninja turtles 2012 sezon 1 türkçe ses yayımlıcakmısınız ?

 40. Husnu DWA diyor ki:

  15 ila 20 civarında bölümün kayıtları mevcut, tamamlandığında düşünüyorum...

 41. Spagrum Doguhan diyor ki:

  abi elinde olan spiderman unlimited 5 bölümünü ve fantastic four 1994 8 bölümünü paylaşabilirmisin ? En kısa zamanda...Teşekkürler..Paylaşımlar Süper!

 42. Adsız diyor ki:
  Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
 43. Adsız diyor ki:

  öncelikle paylaşımlarınız icin tesekkürler
  zack ve cody güvertede Disney Channel, Disney XD çıkyor tr ses dosyası varmı yada bula bilrmisiniz kardeşim istiyorda şimdiden teşekkürler
  saol DWA

 44. Husnu DWA diyor ki:

  Biz teşekkür ederiz, bahsettiğiniz seriye ait hiç bir ses dosyası elimizde mevcut değil maalesef...

 45. Adsız diyor ki:

  beware the Batman 2013 elinizde sesleri mevcutmu yada kayıt edıyormusunuz ?

 46. peng diyor ki:

  Ben digimonu sormak isterim aslında. Türkçe olarak yayınlansa hiç fena olmaz :) Olmasa da diğer paylaşımlar için elinize sağlık derim :))

 47. Taylan Tarhan diyor ki:

  Paylaşım için çok teşekkürler. Avengers - The Earth Mightiest Heroes 2.sezon sesleri elinizde mevcut mudur acaba?
  Saygılar.

 48. Husnu DWA diyor ki:

  1. Sezonu komple sunduk, ancak 2. sezon elimizde mevcut değil.

 49. Taylan Tarhan diyor ki:

  1. Sezonu indirip senkronladım teşekkür ederim, emeğinize sağlık. Cevap için de ayrıca teşekkürler.

 50. Arif saltoğlu diyor ki:

  merhama kardeşler bana Young Justice türkçe ses dosyası lazım
  nette dublaj anime var ama bulamadım bana ses yada orjinal tr dublaj link vere bilirmsiniz

 51. Husnu DWA diyor ki:

  Young Justice Türkçe ses sadece TV kaynaklı olarak mevcut, ayrıca tivibu da 1. sezon olarak var ancak kalitesi kötü olduğundan sürekli ertelenen bir projedir bu seri. Sezon olarak Türkçe elimizde mevcut olsa da kalitesinden ötürü paylaşıma açmıyoruz.

 52. Adsız diyor ki:

  elinizde roboroach çizgi filminin ses dosyaları var mı? varsa da siteye koyabilir misiniz, teşekkürler! :)

 53. Husnu DWA diyor ki:

  Maalesef mevcut değil.

 54. Adsız diyor ki:

  tamam, teşekkürler.

 55. MrT diyor ki:

  klon savaşları nın diğer sezonlarını bekliyorum. :) elimden geldiğince yardım etmek istiyorum.

 56. Husnu DWA diyor ki:

  4 ve 5. sezon gündemimde, 1 ve 2. sezon eksik kayıtlarım olduğundan ancak tekrar denk gelebilir de kayıt edebilirsem olabilir.

 57. MrT diyor ki:

  internette kayıtlı bölümler mevcut sezon 1 ve 2 nin

 58. Adsız diyor ki:
  Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
 59. Fatih AKSOY diyor ki:

  Hocam baş yapıtlardan olan Er Ryan'ı Kurtarmak film içinde DTS eklerseniz muhteşem olur.

 60. Sina yayın diyor ki:

  Hocam Shaman king fantastic four 1994 kene iron man 1994 serisu ne zaman eklersin (istersen elimde her birinden sendekiler gibi kaliteli birkac ses cizirtili olup cok kotu olanlardan bahsetmiyorum)
  Ayrica avengers emhnin sezon 2sinden de ayni kalitede ses 2x01 ve 2x02

  Hulk and agents smash ve avengersin yeni serisi disney xd de gösteriliyor baslayabilirmisin ultima Spiderman sezon 2 baslicakmisin

  Bir arkadas sormus zack ve cody guvertede diye nerdeyse butun bölümleri kaliteli ses var bir seyler yapmak istersen veririm sana

  Life with louie andynin nesi var 402 nolu sınıf walter melon müfettiş gagdet heatcliff gibi jetix serileri var elimde yine ses kalitesi en az seninkiler gibi mükemmel degil ama yayindan kalkti baslamak istersen ulastirabilirim hepsinin seslerini Tivibu da var zaten ortalama ustu hep

  Sesleri cok kotu olan xmen hulk spiderman bölümlerini artik yayinlanmiyor temizleyip eksik kalmamasi icin serilere eklermisin

 61. Husnu DWA diyor ki:

  Tv den kayıt yapma imkanım yok, bahsettiğiniz serilerin bir çoğu ile ilgili bir proje düşünmüyorum, yukarıda belirttiğim bazı serilerin ise yakın bir zamanda hazırlanması mümkün değil, istek almam da mümkün değil. Bu ses işinin ticari bir iş değil hobi olduğunu hatırlamanız temennisi ile...

 62. Ali Rıza S. diyor ki:

  Önceki mesajlarınızda Watchmen ultimate cut ile ilgili bir çalışma yapabiliriz demişsiniz. Aradan nerdeyse bir sene gibi bir zaman geçmiş, hem hatırlatma maksatlı hem de bilgi amaçlı bide ben yazıyım dedim. DWA ekibinin şahane paylaşımlarına yakışacağını düşündüğüm bu eserle ilgili bi çalışma düşünüyor musunuz. Çalışmalarınızda başarılar. Teşekkürler.

 63. Husnu DWA diyor ki:

  Teşekkür ederiz ilginize, daha öncede ifade ettiğim gibi hiç bir ses için hiç bir zamana söz veremiyorum. Evet Watchmen extended sesi biz hazırlamıştık, Ultimate Cut versiyonu da hazırlamak istediğimiz bir sürüm. Fakat Hazırlanması gereken çok proje var aklımda ancak eskisi gibi vakit ayıramıyoruz. Dolayısı ile ne bir söz verebiliyorum nede olmazsa olmaz demiyorum. Çıkacak her sesi vermek veya yeni çıkan her sürüme göre ses işlemek gibi bir derdimiz yok. %100 faal ve çıkar çıkmaz ses paylaşan ses siteleri mevcut. Az ve öz olması bizim açımızdan daha makbul. Dolayısı ile netteki en rahat ve acelesi olmayan grup biziz diyebilirim.- Selamlar.

 64. Sky Hun diyor ki:

  İzninizle birkaç soru sormak istiyorum.
  Bu sesleri video dosyaları ile birleştirmek için en iyi program hangisi? Kaliteden kesinlikle ödün vermek istemiyorum da.
  Bu işlemi yapmak zor mu?

 65. Husnu DWA diyor ki:

  Kaliteyi vurgulamanızdan dolayı film için indirdiğiniz riplerin kaliteli ".mkv" container olduğunu düşünüyorum. mkv'lere işlem yapmak çok basit ve kaliteye hiç bir yan etkisi yoktur, çünkü tekrar ripleme/sıkıştırma söz konusu değildir, yani mkv uzantılı bir filme isterseniz onlarca altyazı ve onlarca ses dosyası ekleyebilir ve izlerken bu seslerden herhangi birini kullanabilirsiniz. "Mkv merge" bu işler için işinizi hızlı bir şekilde görecektir, kolay gelsin.

 66. Sky Hun diyor ki:

  Eyvallah çok teşekkür ederim yarından tezi yok denemelere başlayayım. Dc comics ve Marvel comics'in animasyonlarını arşivliyordum. Elimden geldikçe 1080 ve dual olarak indiriyorum. Wonder woman, Justice League The New Frontier ve Batman Gotham Knight'ın Türkçe ses dosyalarını bulmak güzel bir sürpriz oldu. Tekrardan elinize sağlık.

 67. SKY SKY diyor ki:

  Young Justice gelirse bayram ederim.

 68. MrT diyor ki:

  A.T.O.M'un ilk sezonunun dvdrip'inin linkini A.T.O.M. Sezon 2 'nin yorum kısmına yazdım ama hiç cevap veren olmadı.

 69. Husnu DWA diyor ki:

  Atom un ilk sezonunun DVDRip linklerini vermediniz, Atomun ilk sezonunun DVRiplerinin ilk 12 bölümünün linkini verdiniz. İki iddia arasında olağanüstü bir fark var. İlk 12 bölüm dublajlı olarak Türkiyede DVD sürümü piyasa çıkmıştı. Eski bir seri olduğundan tamamını çıkartacaklarını pek sanmıyorum. Kolay gelsin.

 70. Doguhan Spagrum diyor ki:

  Abi elinde olan spiderman unlimited 5 bölümünü ve fantastic four 1994 8 bölümünü paylaşabilirmisin ? Zaman bulursan tabikide :D

 71. Adsız diyor ki:

  Merhaba Hüsnü Hocam, öncelikle yaptığınız işe fazlasıyla saygı duyduğumu ve takdir ettiğimi söylemek istiyorum. Tüm bu kaliteli türkçe ses dosyalarını hazırlayıp ücretsiz olarak bizlere sunmanız inanılmaz bir olanak gerçekten. Bunun için çok teşekkür ediyorum size.

  Sormak istediğim, Harry Potter serisinin ses dosyalarını paylaşmayı düşünüyor musunuz? Bilirsiniz harry potter filmlerinin türkçe sesleri neredeyse fenomen hale gelmiştir (özellikle Ron'un sesi :D).
  Çok büyük ve önemli bir Türkçe ses dosyası arşivi yapmışsınız ve Harry Potter'da bence bu arşivin içine girmeye değer bir seslendirmeye sahip. Tabi bu sadece benim nacizane fikrim.
  Bu seriyide paylaşmayı düşünürseniz gerçekten çok sevinirim.

  Saygılarımla..

 72. Star Wars The Clone Wars Bu serinin ilk 5 sezonu Türkçe dublaj olarak bende var. işinize yararsa gönderebilirim. nostaljifilmseverler@gmail.com bu adresten ulaşabilirsiniz.

 73. Husnu DWA diyor ki:

  Teşekkürler, arşivde mevcut.

 74. MrT diyor ki:

  Merhabalar, PrimeVideo iCarly, Big Time Rush, The Thundermans, Henry Danger, Slugterra ve Jhonny Test serilerini eklemeniz mümkün mü?

Yorum Yap

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.